bimbari

Endri Bimbari, 25, Masculino, Albânia
facebook.com/bimbariÚltima visita: ontem à noite

23257 execuções desde 23 Ago 2010 (Reiniciado em 8 Dez 2010)

0 Faixas preferidas | 5 Posts | 0 Listas | 44 mensagens

 • Adicionar
 • Enviar mensagem
 • Deixar recado

Seu grau de compatibilidade musical com bimbari é Desconhecido

Crie seu próprio perfil musical

Últimas faixas

Caixa de mensagens

Deixe um comentário. Faça login na Last.fm ou registre-se.
 • enb080

  Medium?

  14 Ago 2012 Responder
 • analog_hydra

  viking4life :D

  5 Jan 2012 Responder
 • navinasimi

  edhe nga ne te njejtat budalliqe, probleme te perhershme, pune shkolle, altualiteti, mediokriteti :P bla bla bla piramida akoma gjall eshte por projekti i ri u miratua kshu qe do e aplikojn shume shpejt pa merak

  31 Mar 2011 Responder
 • navinasimi

  Hi. Shume kaney west kohet e fundit :P Ckemi ndonje gje, ca thuhet andej, shpresoj cdo gje mire :)

  30 Mar 2011 Responder
 • dori666

  HAHAHAHAHAH

  10 Fev 2011 Responder
 • dori666

  "your musical compatibility with bimbari is HIGH" :O

  8 Fev 2011 Responder
 • navinasimi

  hej ckemi, si ke qene, i mbylle finalet shpresoj sa me mire :P na thuaj kur te jesh ketej dhe i lire

  21 Dez 2010 Responder
 • dori666

  haha ne fillim u tremba thashe po ky nga e mori vesh qe kam qene tu degju ate, eeeehh teknologjia!! edhe mu me pelq shume, nuk jane kenget e para qe me shkon mendja te degjoj kur du me degju placebo, por gjithss me pelqq...

  12 Dez 2010 Responder
 • navinasimi

  ate kenge nuk po e degjoja une, ishte motra qe degjonte vedat ademin dhe me prish mua playcountin

  27 Nov 2010 Responder
 • navinasimi

  hej ca eshte, kjo si behet

  26 Nov 2010 Responder
 • puzzle

  Great taste in music! Keep it up!

  11 Nov 2010 Responder
 • navinasimi

  hahahahaha kur me dhe usb-ne atehere edhe mua me vajti direkt ne mendje ta vija foto profili kete, po nuk ka te njejtin efekt aq e vogel dreqin :P

  26 Out 2010 Responder
 • dori666

  shife ca po degjoj tani:))) me pelq shume btw...ku i gjen mor dreq:PP

  21 Out 2010 Responder
 • navinasimi

  hehehe... Coldplay is for people with great taste... ky albumi i depeche mode qe me ke dhene eshte shume great

  21 Out 2010 Responder
 • navinasimi

  ok shihemi ne dhjetor, SUKSESE!!! :DDDDD

  18 Out 2010 Responder
 • navinasimi

  bo nuk e di

  18 Out 2010 Responder
 • navinasimi

  legjenda kane qene fare, legjenda

  18 Out 2010 Responder
 • navinasimi

  jooo, ky ka bere dy universitete nje ketu nje ne franc, eshte tip i prere per ate pune fare me tha xhaxhai, ku tu kujtua duzi aman e kisha haruar fare si ide treshen dyzi,merita,BESA hahahahahah

  18 Out 2010 Responder
 • navinasimi

  nuk eshte ai xhuvan hahahaha :P

  18 Out 2010 Responder
 • ermira

  Thank you!!! :)) Much much appreciated! (hugs)

  16 Out 2010 Responder
 • Todas as 44 mensagens

Sobre mim

I am as constant as the northern star.

Atividade recente

Posts (4)