• _spike disse...
    • Usuário
    • Dez 26 2007, 12h00

albumi kojima bi dali 10.0

doro to je sad stvar definicije ja ne bih ni jednom dao 10.0 jer je to onda savršenstvo a kad dosegneš savršenstvo kaj onda opće ima smisla slušat nekaj drugo pa neeeema samo bi slušo jedno te isto i bio razočaran pa onda RECIMO da se tred zove albumi kojima bi dali preko 9.5

sasvim je jasno da je prvi na toj ljestvici Yoshimi Battles The Pink Robots

ko bi još imo preko 9.5 hmhmhm

Twin Cinema

bitno da sam ta dva ful puno skorblo :ss:SSS:s

i naravno Who Will Cut Our Hair When We're Gone?

i i i The Meadowlands

e i Wetheads Come Running eto sad ih je 5 to je lijep okrugli broj zapravo opće nije okrugao više je špičast al to samo mi sinesteti vidimo ehehe

Ništa ne ostavljam nedovrš
  • isuse a kako sam ja krajnje nesposobna to raditi davati ocjene albumima i ne samo to nego općenito pustiti da me prožne CIJELI album ne znam ja sam ripiter ja udarim po jednoj pjesmi i onda ignoriram ostatak albuma i sad baš gledam sve što imam ikad i razmišljam i mogu se samo sjetiti osjećaja određene pjesme ali ne i albuma u cjelini

osim stereotipno arab strapa (philophobia i elephant shoe) i bss (you forgot it in people)
    ne znam evo standardno dva hm klasika pa sam time manje indi, whee? sanjala sam loše sne nisam dobro danas cmi

isuse neki francuz skrpala sam mu se u autu ali ga nisam ništa ubrala i nisam mu niš znala reć :(
    i mama je umrla kao na neki bajkovit način ali nisam plakala
    ou peut-etre hier :(
    mislim da je to bilo zato jer je bilo tako bajkovito

aha di sam stala dva standarda
    my bloody valentine loveless
    slint spiderland

jebiga NE ZNAM otfrfite :(((( :(

ne znam saću reć te meadowlandse sam jednom daaaavno preslušala i činilo mi se užasno mlako zapravo se ni ne sjećam kako je zvučalo. ali sad me zapravo zanima što je tebi toliko dobro pa ću čak i ić preslušati ponovno.

naravno da twin cinemu neću hjoo pa grozan album već smo to raspravizi a flaming lipsi mislim da smo jednom zaključili da vokal ubije sve vokali su bitni

i da, ima još hrpetina albuma koje volim samo ne znam 9.5 što uopće znači 9.5. da me rasplače, da ga obožavam zimi, da kava ima bolji okus ujutro uz njega, da bih ga htjela staviti u intimnim trenucima, da me podsjeća na tobogan u vrtiću, da me ljuti užasno, da me asocira na budućnost, da zvuči kao da bi bio savršen na dodir što što što ne znam definiraj 9.5 :(

• _spike disse...
    • Usuário
    • Dez 26 2007, 12h51
    joj ne seri

9.5 znaći upravo to. više od 9.4 i manje od 9.6

NARAVNO NE U SKUPU RACIONALNIH BROJEVA JER U SKUPU RACIONALNIH BROJEVA POSTOJI BESKONAČNO MNOGO BROJEVA IZMEĐU 9.4 I 9.6 ETO VIDIŠ ŠTA SI SAD NAPRAVILA

• ups?

onda uzmi 95 i ograniči se na prirodne i eto. onda mi je sve jasnije i dodajem hail to the thief.

a mislim ima ih još hrpa.

• _spike disse...
    • Usuário
    • Dez 26 2007, 13h32
    nema ih hrpa ZNAŠ ZAŠTO IH NEMA HRPA e reću ti zbog GAUSSOVE DISTRIBUCIJE da da jasno ti je sve

ovo 95 i ograničavanje na prirodne je pametno :(

• _spike disse...
    • Usuário
    • Dez 26 2007, 13h33
    neki za distribuciju kažu DISTRA looooooool :(

i pametno ti je slušat medolends ne znam oće ti se svidit. ak ti se deus onda bi ti se moglo.

• mislila sam na albume valjda? :( kad sam rekla hrpa

i jedva mogu brojeve pročitati, kako da mi onda bude jasno :( mislim uvijek mogu guglati :(

deus mi je grozan :( osim bad timing. fakat loš jedva sam preslušala.

• _spike disse...
    • Usuário
    • Dez 26 2007, 14h36
    pa i ja sam mislio na albume nema iz hrpa zbog gaussove distre ;) lol distre ja sam ekonom jel me bereš ;) a kad bereš

isto kak je prosječni iq 100 samo zbog districe ;) tak je prosječna ocjena albuma 5.0 ?* i što je veća devijacija od aritmetičke sredine to ih je manje ?* zato je albuma preko 95 zapravo MALO. jer ih mora bit malo ;)

to je nama jednom napravio tip iz botanike auuu pisali smo kolovkije neke i super cijela grupa napiše super ono minimalno 60% max 98% i tip opali normalnu distru i po tome i sad ja sam imao 82% i veli kolega to vam je 2 LOOOOOOOOOOOOOL nije mi bilo lol htio sam mu isčupat jetra normalno oni koji su imali ispod 75% su pali LOL

sad znaš :(

internete

• _spike disse...
    • Usuário
    • Dez 26 2007, 14h40
    botomlajn: medoulends je jeben :nesna

• lol

HUAGH
    a ringa ding ding
  • koordinatna ravnina u kojoj su na opisan način smješteni svi kompleksni brojevi zove se kompleksna ili gaussova ravnina.

tako.

a sad ću zatvorit raspravu jer sam Jaka.

HUAGH
    a ringa ding ding
  • meni je ovaj ep od litl vansa super :(

HUAGH
    a ringa ding ding
    • _spike disse...
    • Usuário
    • Dez 30 2007, 19h16
    JEL TO ALBUM IL EP

JEL BI MU DALA 10.0

JEL TE BOLI GLAVA*

• [Usuário excluído] disse...
    • Usuário
    • Dez 31 2007, 0h14
    ja bi dala 9.97 in rainbowsu od radioheada i nadam se da me necete ubit jer upadam :S *bojažljivo*

• _spike disse...
    • Usuário
    • Dez 31 2007, 1h38
    nećemo te ubit zato jer upadaš al ja ću te ubit jer si dala 9.97 tom dosadnom dreku.

uf :(

• [Usuário excluído] disse...
    • Usuário
    • Dez 31 2007, 14h22
    svako svoje _spike!

• _spike disse...
    • Usuário
    • Dez 31 2007, 14h40
    to je prepacifistički i nezanimljiv stav :as

Usuários anônimos não podem postar mensagens. É preciso fazer login ou criar uma conta para postar nos fóruns.