Hrajete na nějaký nástroj?

• Honzoid disse...
    • Usuário
    • Jun 7 2008, 10h18

Hrajete na nějaký nástroj?

Říká se co čech to muzikant. Jak je to doopravdy?
    Hrajete na nějaký nástroj? Zpíváte v kapele, sboru či jiném hudebním tělese?

Já už rok hraju na baskytaru a zkouším zpívat ve svojí kapele.

A co vy? (inspiroval jsem se v Born 1991)

• Corniis disse...
    • Usuário
    • Jun 7 2008, 10h27

...

Elektrická kytara, bicí, nervy a velice, velice okrajově i zpěv... :o)

• Honzoid disse...
    • Usuário
    • Jun 7 2008, 13h41
    Máš pěknou kytaru :) Tuhle když jsem byl v Brně, tak jsem v hudebninách hrál na basu podobnýho vzezření, na to že byla třikrát dražší než mám doma mě její zvuk vůbec nenadchl..

• Velice okrajově kytara, v kapele nehraju, vzhledem ke svejm schopnostem by mi totiž nezbylo, než se dát na nu-metal.

• Corniis disse...
    • Usuário
    • Jun 7 2008, 22h52
    Honzoid said:
    Máš pěknou kytaru :) Tuhle když jsem byl v Brně, tak jsem v hudebninách hrál na basu podobnýho vzezření, na to že byla třikrát dražší než mám doma mě její zvuk vůbec nenadchl..

Díky. :o) Snažím se, v kapele ale zatím nejsem.

• Na kytaru, rok a půl. Teďko jsem tak něják u základů rock n rollu

Heavy seas of love.
    Radiance is in you.
    As above so below.
    On the heavy seas of love.
  • akustika, rytmicky, vagabundsky

• no.....

zacinal sem na akustiku(jeste ted se to obcas hodi u taboracku:-p) nedavno sem presel na elektriku a snazime se vykomponovat nejakou kapelu.....:-)

• Stigian disse...
    • Usuário
    • Jun 11 2008, 23h02
    no ja jsem hral na basu (viz obrazek) ve trech kalepach, ale momentalne nikde ..hraju ted jen doma na kytaru ...kapelu ale planuju do budoucna az sezenu lidi

• HSiik disse...
    • Usuário
    • Jun 12 2008, 12h09
    Tak hraju asi 2 roky na kytaru , rok na bassu . A od zari zacinam hrat na bici

• [Usuário excluído] disse...
    • Usuário
    • Jun 12 2008, 14h20
    Hraju už 11 let na housle a zpívám ve sboru...no, taky se pokouším hrát na kytaru...ale teď momentálně není moc chuť, protože se nám jaksi rozpadla kapela, tak chybí motivace..:)

• Taryn98 disse...
    • Usuário
    • Jun 12 2008, 16h40
    Už to bude skoro rok, co jsem začala hrát na kytaru. V nejbližší době však snad k akustice přibude i elektrická sestra. No a od září možná klávesy :) Kapela je, ale je to teprve v prvopočátcích. Chtělo by to víc lidí.
    A co se týče zpěvu - doma ve sprše je to nejlepší :))

• InQee disse...
    • Usuário
    • Jun 13 2008, 10h58
    Violoncello :). Pak dost pasivně na kytaru (hlavně základ jako Smoke on the Water od Deep Purple - čímž podle mnohých kamarádů každej začínal s kytarou :D). No a pak zpívání a mlácení do bubnů ;)

InQee <3
    • kamahl90 disse...
    • Usuário
    • Jun 13 2008, 16h05
    Nejsem nadaný hudebně, ale zato matematicky. A takhle to může dopadnout když se někdo takovej pokouší vytvořit hudbu na vlastnoručně naprogramovanym syntezátoru:
    Obdélníky - když to budete zkoumat zevnitř zjistíte že všechny zvuky jsou sloužené jen z tzv. čtvercových vln. A to se vyplatí! :-P
    Tohle si ani nepouštějte nebo vám můžou uši vypovědět službu.

• Hraju 6 let na akustickou kytaru a 1,5 roku na elektrickou (Mexickej Fender Stratocaster a brzy přibude i Jackson V-King) ... Také zpívám, můj mikrofon je Shure SM58 ...
    Máme také s kamarádama kapelu s názvem PARASITES

• Honzoid disse...
    • Usuário
    • Jun 14 2008, 17h20
    kamahl90 said:
    Nejsem nadaný hudebně, ale zato matematicky...

heh, to mě hrozí čtyřka z matiky, v pondělí se rozhodne.. Ale podle toho udělátka co mám v Last.fm profilu jsem 100% hudebník, nemůžu mít všechno (a ani nechci). :)

• Honzoid disse...
    • Usuário
    • Jun 18 2008, 5h00
    tak jí dostanu :( čtyřku z matiky, nojo, měl jsem se víc snažit

• Tak zkoušim už nějakej pátek kytaru, nedávno jsem si kupoval novou Schecter Damien 7. Mám ji hutně podladěnou... (o dva a půl tónu)... zkoušim dát dohromady kapelu... ale nejsou lidi... přitom nápady na songy jsou (neříkám, že originální) jako např. tady...

omluvte sníženou kvalitu videa, zvuku, hudby a headbangingu :D

• kneekal disse...
    • Usuário
    • Set 16 2008, 9h37
    Jsem elektrifikovaný kytarista a drnkám na Fender Thinline SE v našem rockovém uskupení FullSTOP...

The band of mine:
    www.bandzone.cz/fullstop
    www.fullstop.cz

a nějaké mé hudební žvásty: www.kneekal.bloguje.cz :)
    • [Usuário excluído] disse...
    • Usuário
    • Set 16 2008, 13h26
    Mám vzdělání v hudebním oboru - nástroj klavír.

• Andey4 disse...
    • Usuário
    • Set 16 2008, 18h18
    Ty jo, sama kytara, tak se pridam tady ke kolegovi .. 7 let to byl klavir :) Bohuzel jsem uz dlouho nehrala, cili toho moc nezahraju :D Ale snazim se ted hrat, kdyz je cas :)

• -Yuri- disse...
    • Usuário
    • Set 16 2008, 18h22
    basa, growling

• Pajcus disse...
    • Usuário
    • Set 19 2008, 8h17
    Když už hraju na nějaký nástroj já, tak to snad musí hrát téměř každý. :-D
    Mým primárním nástrojem se stala baskytara - hraju na ni šest let, ale fakt to není moc poznat... :-D

Nevěřím, že by zrovna tohle někoho zajímalo, ale právě válčím v kapele Spath.

My present and past music projects: Spath, Poppell, Pavel Klaus
    My group: Bands from Chomutov
  • klavír odmalička, poslední tři roky samoučně kytara

• Lucz44 disse...
    • Usuário
    • Out 28 2008, 19h16
    od ledna tohoto roku hraju na basu,nic valnýho,sem samouk a mam spoustu zlozvyků... občas dělám nějaký vokály,ale podle mýho zpívám fakt příšerně. hraju v kapele složený z tři holek a pana bubeníka,jmenujeme se Sour Bitch a kvůli nim sem začala hrát.

Usuários anônimos não podem postar mensagens. É preciso fazer login ou criar uma conta para postar nos fóruns.