• nie gra

zapłata uiszczona za lastfm,przez PayPal a tu Lipa zbłaznione radio,co za syf.

lexbedney
  • Masz problem ze słuchaniem jakiejś konkretnej stacji radiowej, czy w ogóle nie możesz odtworzyć żadnej stacji radiowej? Słuchasz radia na stronie, czy za pomocą scrobblera Last.fm? Jeśli korzystasz ze strony, to jakiej przeglądarki i w jakiej wersji używasz?

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
  • witam,
    mam chyba podobny problem co lexbedney48,
    wykupiłem ostatnio abonament, mam jednak problem z odtwarzaniem jakiejkolwiek stacji radiowej na stronie last.fm w moim komputerze.
    Używam Firefox'a w wersji 14.0.1
    Zastosowałem się do wszystkich wskazówek umieszczonych w temacie pomocy:
    1. mam najnowszą wersję flash
    2. mam włączoną obsługę JavaScript
    3. nie mam adbloka ani innych podobnych
    4. wyczyściłem ciasteczka i pamięć, zalogowałem się ponownie.

Niestety nic nie pomogło.
    Na poniższym zdjęciu widać jak ładuje mi się stacja radiowa
    ładowanie się radia
    i tak w nieskończoność.

Działa mi, ku mojej radości last.fm/discover

Na komputerze mojej siostry wszystko działa.

• Czy na innych przeglądarkach występuje ten sam problem?

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
Usuários anônimos não podem postar mensagens. É preciso fazer login ou criar uma conta para postar nos fóruns.